Co můžete vyhrát?

8x nový iPhone (SE 32 GB)

Kdy se losuje?

Každý měsíc

Kdo může soutěžit?

Jednotlivci i skupiny odkudkoliv. Ale pozor, soutěž se týká Brna, takže můžete využít pouze brněnské kontejnery na tříděný odpad.

Rozjeď soutěž s nápojáčem!

Třiď a vyhraj telefon!

Chci vyhrát nový iPhone!

Výherci 5. slosování

Výherci 5. kola jsou Tereza Králová a Kamil Krátký.

Všechny aktuality

1. Přihlas se

Do políček níže vyplň svoje jméno nebo jméno subjektu (třídy, firmy atd.), za který soutěžíš. Vyplň také e-mail, na kterém tě můžeme v případě výhry kontaktovat. Pokud chceš, vypiš na sebe i telefon, aby to bylo ještě jednodušší.

Pokud jste soutěžili v loňském roce, váš kód již neplatí a je třeba registraci opakovat.

2. Zapiš si kód

Po registraci dostaneš e-mailem čtyřmístný kód. Ten bude pro tvoji účast v soutěži klíčový.

3. Popiš nápojáče

Co nejvýrazněji napiš svůj přidělený kód černou barvou na nápojové kartony, aby je na třídící lince nepřehlédli. Doporučujeme psát kód tlustým fixem, velkými znaky a nejlépe ze všech stran jako v názorné ukázce ZDE.

4. Šup s nimi do žlutého

Hoď popsané nápojáče tam kam patří, do žlutého kontejneru na tříděný odpad kdekoliv v Brně. Je totiž určený kromě plastů i na nápojové kartony.

Teď už zbývá doufat, že právě tvůj nápojáč padne pod ruku pracovníkovi na třídící lince a pak ho vylosují jako vítězný. Hned ti pak napíšeme na mail nebo zavoláme, aby sis cenu mohl vyzvednout.

Můžeš tomu jít naproti. Jednak tím, že ho svým kódem popíšeš skutečně výrazně. A jednak tím, že takto popsaných nápojáčů vytřídíš do žlutých kontejnerů opravdu hodně. Losuje se šestkrát, pokaždé máš šanci. No, a když to nevyjde, můžeš mít dobrý pocit, že jsi pomohl životnímu prostředí.

Z nápojových kartonů se vyrábí buď papír, nebo stavební materiály. Jejich recyklace šetří energii a suroviny.