Úvod / Aktuality / Ukliďme Česko - registrovaným dobrovolníkům nabízíme pytle pro úklidové akce

Ukliďme Česko - registrovaným dobrovolníkům nabízíme pytle pro úklidové akce

V sobotu 27. března proběhne další další ročník akce "Ukliďme Česko", jejímž smyslem je zapojit co nejvíce dobrovolníků do úklidu nelegálních skládek či volně pohozených odpadků z měst a z přírody.

„SAKO Brno tuto úklidovou iniciativu podporuje i letos, stejně jako ostatní aktivity, které směřují k tomu, aby Brno bylo čistější a uklizenější. Samozřejmě za předpokladu, že veškeré aktivity proběhnou v souladu s vládními opatřeními,“ zdůrazňuje Filip Leder, předseda představenstva SAKO Brno a dodává: “Vážíme si každého, kdo se v dnešní době bezpečně zapojí do úklidu nepořádku ve veřejném prostranství. Organizovaným dobrovolníkům nabízíme zdarma černé plastové pytle na sběr odpadu,“.

Plastové pytle pro organizované úklidy je možné si vyzvednout po předchozím objednání na e-mailu sako@sako.cz či tel. č. 548 138 200 v sídle společnosti na adrese Jedovnická 2. Pytle se sesbíraným odpadem lze odložit na nejbližším sběrném středisku odpadů s tím, že organizátoři úklidu by měli o této skutečnosti příslušné středisko informovat.


Zpět na archiv aktualit