Úvod / Aktuality / Začala tradiční brněnská „Sbírka kosmetických a hygienických potřeb“ pro děti

Začala tradiční brněnská „Sbírka kosmetických a hygienických potřeb“ pro děti

Pod záštitou člena Rady města Brna Filipa Chvátala probíhá do 31. ledna sbírka kosmetických a hygienických potřeb. Připravilo ji Oddělení prorodinné politiky Odboru zdraví magistrátu města Brna ve spolupráci s příspěvkovými a neziskovými organizacemi a jde již o již sedmý ročník této městské sbírky

Předmětem sbírky jsou výhradně nové kosmetické a hygienické potřeby pro děti a dospívající. Napříkladdětské vlhčené ubrousky,  dětské krémy a olejíčky, dětské pleny, papírové kapesníčky, tampony a vložky, hřebeny a kartáče na vlasy, šampony a kondicionéry, sprchové gely, krémy na ruce, kartáčky na zuby a pasty, deo spray pro děvčata i chlapce, holící strojky pro děvčata i chlapce, gumičky do vlasů a sponky, prací prostředky a prací gely na bílé a barevné prádlo, aviváž, a atd.

Kosmetické a hygienické potřeby, které se během sbírky nashromáždí, budou darovány neziskovým a příspěvkovým organizacím působícím ve městě Brně, které pomáhají dětem, především Dětskému domovu Dagmar Brno, Dětskému domovu Brno, Jílová, Chovánku – dětskému centru rodinného typu a FOD Klokánku Brno.

 Sběrná místa:

 Magistrát města Brna, Odbor zdraví

Dominikánské náměstí 3

Otevírací doba:

Po, St 8.00–17.00 hod.

Út, Čt 8.00–14.00 hod.

Pá 8.00–13.00 hod.

 

Chovánek, Vrátnice

Vejrostova 1361/8, Bystrc

Otevírací doba: Po–Pá 8.00–16.00 hod.

 

Klokánek, Vrátnice

Michalova 2586/4, Líšeň

Otevírací doba: Po–Pá 8.00–18.00 hod.

 

leták ZDE: Sbirka-kosmetickychpotreb_letak-.pdf


Zpět na archiv aktualit