Pro občany / Vzdělávací centrum / Akce pro veřejnost / DOPROVODNÝ PROGRAM

DOPROVODNÝ PROGRAM

Už jste někdy stáli na stupačce popelářského auta, odvezli se v jeho kabině hned vedle řidiče? Měli jste na sobě popelářský mundúr, kutáleli popelnicí nebo se v ní vozili? Vyrobili jste si někdy model popelářského auta, hodili jej na podvozek a rejdili s ním na dráze?

Že ne? Tak to musíte napravit. Máme pro vás připraven den plný popelářských her, malování na tvář, soutěží, zábavy a poučení. Plníme sny malých kluků stát se popelářem.

V našem SAKOobchodě si navíc můžete pořídit výbavu malých popelářů (popelničky, montérky, trička, kšiltovky…). Na modelu města si děti mohou vyzkoušet naše řemeslo, sbírat a vozit odpad popelářskými auty.

V průběhu dne se bude soutěžit o nejlepšího řidiče RC modelu popelářského auta. Proč to nezkusit? 
Vyhlášení vítěze proběhne vždy po 2 hodinách:
První kolo od 9 do 11, v 11 vyhlášení
Druhé kolo od 11 do 13, ve 13 vyhlášení
Třetí kolo od 13 od 15, v 15 vyhlášení

Připravena bude i přehlídka našich vozidel, a to přímo v areálu, abyste si uměli představit, k čemu se denně používají. Do aut si můžete i sednout, proto si nezapomeňte vzít foťáky. :-)

Každou hodinu proběhnou komentované prohlídky spalovny a třídící linky. Je nutná předchozí rezervace, místo si raději rezervujte již nyní. Přihlašovací formuláře zde.

Ochutnat můžete dobrou kávu od KOFI-KOFI, vyzkoušet různé druhy zdravého jídla a mlsání.

Smlsnou si i vaše uši, protože k nám už tradičně zavítají brněnští konzervatoristé a budou hrát na popelnice a na odpad. Novinka: Letos se k nim můžete přidat. Jejich rejdění začíná kolem jedné a třetí hodiny odpolední.

Pastvu pro oči vám nabídnou výrobci recyvěcí, kteří dokážou vytvořit krásu z čehokoliv a zrecyklují na co přijdou.

Čeká vás i řada dalších překvapení, proto neváhejte a v neděli 7. 6. 2015 vemte děti a zamiřte za námi do SAKA, dveře máme otevřené!