SAKO
Vyhledávání
Vyhledat
Pro občany
Pro podnikatele a obce
800 139 139
sako@sako.cz
MENU
Odvoz odpadu
Svoz směsného komunálního odpadu
Svoz tříděného odpadu
Odvoz bioodpadu
Odvoz objemného odpadu od domu (dodávkou)
Přistavení a odvoz velkoobjemového kontejneru
Třídění
Změna v třídění v Brně od 1. 9. 2022
Sjednocujeme barevný design kontejnerů
Předcházení vzniku odpadu
Vyhledávač sběrných středisek a kontejnerů
Jak správně třídit
Sběrná střediska odpadu
Sběrná střediska odpadu
Energetické využití odpadu
Skartace
Nelegální skládky
Vzdělávací centrum
Exkurze pro školy a veřejnost
Akce pro veřejnost
Naše projekty
Vybavení malých popelářů
Vzdělávací materiály
Co děláme pro školy
Časté dotazy
Pro Brňáky
>
Odvoz odpadu / Svoz směsného komunálního odpadu
>
Harmonogram svozu
Harmonogram svozu
Vyhledejte ulici přímo
Ulice
Číslo
Napište prosím číslo dva:
- nebo -
Vyberte městskou část
BOHUNICE
Amerlingova
Kejbaly
Souhrady
Arménská
Lány
Spodní
Běloruská
Lískovecká
Studentská
Bohuňova
Moldavská
Švermova
Čeňka Růžičky
Na pískové cestě
Tříčtvrtní
Dlouhá
Netroufalky
Ukrajinská
Dvořiště
Neužilova
Uzbecká
Elišky Přemyslovny
Nové Nivky
Vedlejší
Gruzínská
Okrouhlá
Vohnoutova
Havelkova
Palachovo náměstí
Vyhlídalova
Hraničky
Pod nemocnicí
Za kovárnou
Humenná
Podsedky
Zadní
Jihlavská
Rolnická
Žlíbek
Kamenice
Sobolova
BOSONOHY
Achtelky
Mlaty
Skalní
Bosonohy
Ostopovická
Sojkova
Bosonožské nám.
Padělíky
Ševčenkova
Horynova
Práčata
Troubská
Hoštická
Pražská
U smyčky
Chironova
Průjezdní
Vratná
Jámy
Přímá
Vrchní
K Berce
Pusty
Vzhledná
Kolmá
Rebovka
Za vodojemem
Konopiska
Rušná
Zájezdní
Křivánky
Sedla
Ztracená
BRNĚNSKÉ IVANOVICE
Brněnské Ivanovice
Pastevní
Tuřanská
Ivanovické nám.
Petlákova
U lesíčka
Jahodová
Písečná
U Lípy Svobody
Jiřinová
Písníky
Votroubkova
Jubilejní
Popelova
Vyšehradská
Kaštanová
Ráječek
Zezulova
Kudrnova
Saidova
Měšťanská
Sladovnická
BYSTRC
Adamcova
Kubíčkova
Přeh. za rest. U Lva
Ambrožova
Kuršova
Přírodní
Bystrc
Laštůvkova
Přístavní
Černého
Lýskova
Rakovec
Ečerova
Markůvky
Rakovecká
Filipova
Místní
Rerychova
Fleischnerova
Na zeliskách
Říčanská
Foltýnova
Nad dědinou
Šemberova
Heyrovského
Nad kašnou
Štouračova
Hvozdecká
Nad Přehradou
Teyschlova
Chudčická
nám. 28. dubna
U Křivé borovice
Chvalovka
Obvodová
U sokolovny
Jakuba Obrovského
Ondrouškova
U zoologické zahrady
Joukalova
Opálkova
Údolí oddechu
K dálnici
Páteřní
Valouškova
K Jelenici
Píškova
Vejrostova
Kachlíkova
Pod Horkou
Větrná
Kamechy
Pod Komorou
Vlaštovčí
Kavčí
Pod Mniší horou
Vondrákova
Komínská
Podkomorská
Vrbovecká
Kotoulky
Přeh. Chochola
Výhon
Kozí Horka
Přeh. Jelenice
Wollmanova
Krajní
Přeh. přístaviště
Žabí
Křepelčí
Přeh. Ruda
Živného
ČERNÁ POLE
Alešova
Jugoslávská
Pospíšilova
Antala Staška
Kladivova
Provazníkova
Antonína Slavíka
Klecandova
Ryšánkova
Babičkova
Koliště
Schodová
Bartošova
Kotěrova
Sládkova
Bendlova
Krkoškova
Slepá
Bieblova
Kudelova
Sýpka
Břenkova
Kunzova
Ševcova
Černopolní
Lesnická
Těsnohlídkova
Demlova
Lužánecká
Tišnovská
Drobného
Lužova
Tomanova
Durďákova
Martinkova
Traubova
Erbenova
Maškova
Trávníky
Fišova
Mathonova
tř. generála Píky
Fügnerova
Merhautova
tř. kpt. Jaroše
Hansmannova
Milady Horákové
Volejníkova
Helfertova
Muchova
Vrchlického sad
Hilleho
nám. 28. října
Zátiší
Hoblíkova
nám. SNP
Zdráhalova
Janouškova
Novotného
Zemědělská
Jeřábkova
Pflegrova
Žampachova
ČERNOVICE
Blatouchová
Kneslova
Stinná
Bolzanova
Kotkova
Šestákova
Cornovova
Kovácká
Štolcova
Černovice
Krausova
Těžební
Elišky Krásnohorské
Mírová
Tržní
Faměrovo nám.
Olomoucká
Turgeněvova
Ferrerova
Pahrbek
U Svitavy
Hájecká
Přední
Vinohradská
Havraní
Řehořova
Vítězslavy Kaprálové
Húskova
Skřivánčí
Vlastimila Pecha
Charbulova
Slámova
Wainerovo nám.
Churého
Smutná
Zvěřinova
Jiránkova
Spáčilova
Klíčova
Spojka
Česká u Brna
Česká u Brna
DOLNÍ HERŠPICE
Bernáčkova
Jižní nám.
V polích
Havránkova
Pěstitelská
Vomáčkova
Chleborádova
Poplužní
DVORSKA
Vlčkova
Výsluní
Zapletalova
HOLÁSKY
Holásky
Pěnkinova
V pískách
Chrlice
Požární
V tišině
Javorová
Prodloužená
Widmannova
Ledárenská
Rolencova
Zahrádky
Na hrázi
U potoka
Závětrná
Na návsi
V aleji
HORNÍ HERŠPICE
Bednářova
Košuličova
Řehákova
Bezovka
Krátká
Severní
Blízká
Ořechovská
Sokolova
Bohunická
Osamělá
Teslova
Dufkovo nábř.
Perunova
Traťová
Firemní
Pěšina
Vodařská
Horní Heršpice
Pražákova
Výpravní
Hrdličkova
Přerovská
Vzdálená
Jeníčkova
Rajhradská
Záhumenice
Jižní
Rozhraní
HUSOVICE
bratří Mrštíků
Kaloudova
Rotalova
Buchtova
Klidná
Rovinka
Cacovická
Kohoutova
Sekaninova
Dačického
Lieberzeitova
Skryjova
Dukelská tř.
Lozíbky
Slezákova
Elgartova
Míčkova
Svitavská
Gargulákova
Mostecká
Svitavské nábř.
Hálkova
Musilova
Tomkovo nám.
Horymírova
nám. Republiky
Třebízského
Hořejší
Netušilova
Valchařská
Husovice
Nouzová
Venhudova
Husovická
Nováčkova
Vranovská
Jilemnického
Písečník
CHRLICE
Blümlova
Obilní
Tovární
Břetislavova
Okrajová
U dráhy
Ctiradova
Pěkná
U Jezu
Ernsta Macha
Pod hejdou
U ústavu
Chrlické nám.
Pod Mezí
U viaduktu
Jana Broskvy
Podhrázní
U zbrojnice
Jánošíkova
Prokešova
V rejích
K lázinkám
Půvabná
Vilová
K sídlišti
Rebešovická
Výspa
Kunešova
Roviny
Zámecká
Na mlatech
Rozkošná
Západní
Nad nádražím
Spádová
Nad topoly
Šromova
IVANOVICE
Atriová
Jižní svahy
Podbabská
Černá
Kouty
Pokorova
Černohorská
Lažanská
Příjezdová
Fedrova
Leknínová
Sychrov
Hatě
Lysická
U křížku
Hřebíčková
Mácova
V Kolíbkách
Ivanov. legionářů
Meduňkova
Weighartova
Ivanovice
Na Nivách
Zatloukalova
Ivanovice u Brna
Na Rybízárně
Zelinky
Jezerůvky
Pod Ostrou
JEHNICE
Aloise Havla
Meziboří
Rozhledová
Blanenská
nám. 3. května
Sousední
Cikánkova
Ořešínská
U mostku
Havláskova
Planinka
Zámezí
Kamelova
Plástky
Živanského
Kleštínek
Pod vrškem
Lelekovická
Pulkrábkova
JUNDROV
Bratří Ocelků
Modřínová
Rozmarýnová
Březová
Muškátová
Smrčková
Dubová
Na Kopaninách
Sosnová
Gellnerova
Nálepkova
Stromovka
Jasanová
Olšová
Šeříková
Jedlová
Optátova
Tyršovo návrší
Jundrov
Osiková
V luzích
Ke Káčatům
Pivoňkova
Veslařská
Kopretinová
Pod Holednou
Lelkova
Prašnice
KNÍNIČKY
Dolní Louky
Kníničky
Šikulova
Hluboček
Nová
U luhu
Hrázní
Ondrova
U památníku
K Bukovinám
Přehradní
K lesu
Rekreační
KOHOUTOVICE
Axmanova
Musorgského
Stamicova
Bašného
Myslivečkova
Svahová
Bellova
Myslivní
Šárka
Borodinova
návrší Svobody
Talichova
Desátková
Nedbalova
U Velké ceny
Glinkova
Pavlovská
Ulička
Chalabalova
Piňosova
Vaňhalova
Chopinova
Potocká
Voříškova
Jírovcova
Prokofjevova
Výletní
Kopaniny
Richtrova
Žebětínská
Libušina tř.
Řadová
KOMÁROV
bratří Žůrků
Konopná
Sazenice
Černovická
Kovářská
Schwaigrova
Černovické nábř.
Kratina
Sladkého
Hněvkovského
Kšírova
Slunná
Hodonínská
Lomená
Studniční
Jeneweinova
Lužná
Svatopetrská
K Povodí
Mariánské nám.
Tuháčkova
Klášterského
Pompova
U vlečky
Komárovská
Potoční
Za mostem
Komárovské nábř.
Roháčkova
Za školou
KOMÍN
Absolonova
Komín
Svratecká
Běly Pažoutové
Kristenova
Šaracova
Boční
Lísky
Štompil
Branka
Nad Lískami
Štursova
Bystrcká
Olbrachtovo nám.
ulice Čoupkových
Čichnova
Palcary
Ulrychova
Dělnická
Pastviny
Urbánkova
Habřinova
Pod Chocholou
Urxova
Hlavní
Podlesí
Vavřinecká
Houškova
Podskalská
Včeličkova
Chaloupky
Podveská
Vrbenského
Chochola
Ruský vrch
Výholec
Chytilova
Řezáčova
Záhumní
Jožky Jabůrkové
Sadařská
Závist
Jundrovská
Součkova
KRÁLOVO POLE
Berkova
Jana Babáka
Purkyňova
Blahoslavova
Jungmannova
Ramešova
Boženy Němcové
Kamanova
Riegrova
Božetěchova
Kollárova
Rostislavovo nám.
Budovcova
Kosmova
Ruská
Bulharská
Kostelní zmola
Sadovského
Bystřinova
Košinova
Skácelova
Červinkova
Královo Pole
Sladkovského
Dalimilova
Křivého
Slovanské nám.
Dobrovského
Křižíkova
Slovinská
Edisonova
Kubešova
Srbská
Fibichova
Máchova
Svatopluka Čecha
Florianova
Malátova
Šafaříkova
Galandauerova
Mánesova
Šelepova
Hamerláky
Matulkova
Škárova
Havlišova
Mečířova
Tererova
Herčíkova
Metodějova
Těšínská
Hlaváčkova
Mojmírovo nám.
Tylova
Hostinského
Mojžíšova
Tyršova
Hradecká
Myslínova
Vackova
Hrubého
Na kopcích
Veleslavínova
Husitská
Palackého tř.
Vodova
Hutařova
Pešinova
Volfova
Chaloupkova
Poděbradova
Zaječí hora
Charvatská
Podešvova
Žleb
Chelčického
Podnikatelská
Žleb-Sadová 2495
Lelekovice
Lelekovice
Lelekovice, Hlavní
LESNÁ
Arbesova
Ibsenova
Plachtova
Barvy
Ježkova
Seifertova
Blažkova
Jurkovičova
Slavíčkova
Brechtova
Kalinová
Soběšická
Brožíkova
Kosatcová
Studená
Čekanková
Kupkova
Šalounova
Divišova
Lesná
Španielova
Dřínová
Liliová
Šrámkova
Dusíkova
Loosova
Tomečkova
Fillova
Majdalenky
Trtílkova
Halasovo nám.
Marie Majerové
Třískalova
Haškova
Milénova
Vaculíkova
Heleny Malířové
Narcisová
Vyhlídka
Hlohová
Nejedlého
Zvonková
Holubova
Nezvalova
Hvozdíková
Okružní
LÍŠEŇ
Bačovského
Kostelíček
Popelákova
Bartákova
Kotlanova
Poslušného
Bednaříkova
Kotulánova
Prokopa Velikého
Belcrediho
Koutného
Puchýřova
Bodlákova
Krameriova
Rašelinová
Borkovcova
Kubelíkova
Richarda Knose
bratří Pelíšků
Kubíkova
Rotreklova
bratří Sapáků
Kučerova
Rovnoběžná
bratří Šmardů
Leskauerova
Říčky
Breitcetlova
Letecká
Salajní
Bukovského
Líšeň
Samoty
Bylinková
Macháčkova
Sedláčkova
Elplova
Malečkova
Scheinerova
Fučíkova
Mariánské údolí
Slavomírova
Goldova
Markovičova
Slíny
Habří
Martina Kříže
Staré zámky
Hájkova
Mařákova
Strnadova
Herbenova
Masarova
Střelnice
Heydukova
Mezicestí
Svánovského
Hochmanova
Mifkova
Synkova
Holzova
Michalova
Ševelova
Horákovská
Molákova
Šilarova
Horníkova
Nad lomem
Šimáčkova
Houbalova
nám. Karla IV.
Štefáčkova
Houbařská
Neklež
Štítného
Hřbitovní
Nešverova
Trnkova
Hubrova
Nivky
Úlehlova
Chmelnice
Novolíšeňská
Vavákova
Jablonského
Obecká
Velatická
Jateční
Ochozská
Velká Klajdovka
Ječmínkova
Ondráčkova
Vlkova
Jírova
Otiskova
Wintrova
Josefy Faimonové
Pod cestou
Za klášterem
Karolíny Světlé
Podbělová
Zahradní
Klajdovská
Podhorní
Záleského
Klicperova
Podlesná
Zaoralova
Kniesova
Podolská
Zikova
Kocourkova
Pohankova
Zlámanky
Konradova
Poláčkova
Kosíkova
Poledníkova
MALOMĚŘICE
Baarovo nábř.
Karlova
Říční
Babická
Krasová
Sady
Borky
Kulkova
Selská
Cacovice
Kulkova.
Slaměníkova
Čtvery hony
Maloměřice
Světlá
Dolnopolní
Manželů Suchých
Švábenského
Fantova
Mateří
Švestková
Franzova
Obřanská
Těsná
Hádecká
Olší
Vrbí
Hády
Plíže
Vřesová
Hamry
Podzimní
Wágnerova
Hrubinky
Proškovo nám.
Zimní
Jarní
Rázusova
MEDLÁNKY
Borůvková
Kytnerova
Rybízová
Broskvoňová
Mandloňová
Rysova
Hrázka
Matalova
Suchého
Hrušňová
Medlánky
Suzova
Hudcova
Meruňková
Třešňová
Hujíčkova
Nadační
Turistická
Jabloňová
nám. Odboje
V Újezdech
Jasmínová
Obůrky
Višňová
K Babě
Ostružinová
Vycházková
K Rybníku
Ovocná
Za Parkem
Ke Statku
Palírenská
Žebětínek
Kolejní
Podpěrova
Kuřimská
Polívkova
MĚSTO BRNO
Bašty
Kapucínské nám.
Petrská
Beethovenova
Kobližná
Poštovská
Běhounská
Kozí
Průchodní
Benešova
Květinářská
Radnická
Besední
Malinovského nám.
Rašínova
Biskupská
Masarykova
Rooseveltova
Brandlova
Mečová
Solniční
Česká
Měnínská
Starobrněnská
Divadelní
Minoritská
Středova
Dominikánská
Modřice, Nádražní
Sukova
Dominikánské nám.
Moravské nám.
Šilingrovo nám.
Dvořákova
Mozartova
Špilberk
Františkánská
Muzejní
Údolní
Gorazdova
Nádražní
Ulička Václava Havla
Husova
nám. Svobody
Vachova
Jakubská
Novobranská
Veselá
Jakubské nám.
Opletalova
Za divadlem
Jánská
Orlí
Zámečnická
Jezuitská
Panská
Zelný trh
Josefská
Peroutková
Joštova
Petrov
Modřice
Modřice, Brněnská
Modřice, Tyršova
U dálnice
Modřice, Masarykova
Modřice, U vlečky
MOKRÁ HORA
Boženy Antonínové
Pod hájkem
Skrejš
Brigádnická
Pod zahradami
Tumaňanova
Mokrá Hora
Skoumalova
Úhledná
Moravany
Moravany, Bohunická cesta
NOVÝ LÍSKOVEC
Čtvrtě
Oblá
Slunečná
Kamínky
Oldřišky Keithové
Svážná
Kluchova
Palouk
Šťastného
Koniklecová
Plachty
Travní
Lesní
Prostřední
Úpatní
Nový Lískovec
Raisova
Zavřená
Obecní
Rybnická
Zoubkova
OBŘANY
Bílovická
Hradiska
Řádky
Břehová
Kmochova
U Splavu
Cihelní
Liští
Újezdy
Faulhabrova
Mlýnské nábř.
Výpustky
Fryčajova
Na Sedláku
Zázmolí
Hlaváčova
Obřany
Zlatníky
Ořechov
Ořechov
Ořechov, Komenského
Ořechov, Syrovická
Ořechov, Jeřábkova
Ořechov, Ořechovičská
Ořechov, Tolarova
Ořechov, Ježkov
Ořechov, Pavlíkova
Ořechov, Zahradní
OŘEŠÍN
Drozdí
Odlehlá
Šikmá
Jasná
Pluháčkova
Tihůvka
Klimešova
Příhon
U zvoničky
Na Buble
Ronovská
Ostopovice
Ostopovice
Ostopovice, Družstevní
Ostopovice, U Dráhy
PISÁRKY
Antonína Procházky
Květná
Vinařská
Bauerova
Libušino údolí
Výstaviště
Hroznová
Marie Pujmanové
Výšina
Kalvodova
Neumannova
Žabovřeská
Kamenomlýnská
Pisárecká
PONAVA
Antonína Macka
Kartouzská
Skřivanova
Botanická
Klatovská
Sportovní
Cimburkova
Klusáčkova
Staňkova
Domažlická
Kounicova
Střední
Chaloupeckého nám.
Pionýrská
Štefánikova
Chlupova
Ptašínského
Šumavská
Chodská
Reissigova
U Červeného mlýna
Kabátníkova
Rybníček
Vnitřní
Popůvky
Popůvky, Vintrovna
PŘÍZŘENICE
Břeclavská
Malá
Novomoravanská
Dolní Heršpice
Modřická
Přízřenice
Hliniště
Moravanská
Staré nám.
Jezerní
Moravanské lány
Zelná
Ke Svratce
Moravany, Modřická
Železná
Rozdrojovice
Rozdrojovice
Rozdrojovice, Brána
Rozdrojovice, Žleby
ŘEČKOVICE
Azurová
K Západi
Olšanského
Banskobystrická
Karásek
Oranžová
Bohatcova
Kárníkova
Ovčírna
Böhmova
Koláčkova
Palackého nám.
Boskovická
Kolaříkova
Podhájí
bratří Křičků
Kořenského
Prašná
Cupákova
Kořískova
Prumperk
Dillingerova
Královka
Renčova
Díly
Kremličkova
Sibiřská
Dlouhé hony
Kronova
Skutilova
Dolnice
Kubova
Sněžná
Družstevní
Kunštátská
Škrétova
Dudíkova
Lacinova
Terezy Novákové
Duhová
Ladova
U Vránova mlýna
Fialová
Letovická
Úlehle
Filkukova
Loučky
Uprkova
Generála Kadlece
Luh
Vážného
Gromešova
Malíkova
Veselka
Gusty Blahové
Marie Hübnerové
Vitáskova
Hapalova
Maříkova
Vlasty Pittnerové
Horácké nám.
Medlánecká
Vránova
Jandáskova
Měřičkova
Železničářská
Járy Cimrmana
Nachová
Žilkova
Ječná
nám. Vojt. Matyášové
Žitná
Jehnická
Nové nám.
Žlutá
Jelení
Novoměstská
SADOVÁ
Černíkova
Kociánka
Ondřeje Sekory
Firkušného
Kožíkova
Peškova
Gustava Broma
Kumpoštova
Psotova
Högrova
Kyselkova
Sadová
Jarmily Kurandové
Menšíkova
Vlasty Fialové
Karla Kryla
Miry Figarové
Kepákova
Moskalykova
SLATINA
Bedřichovická
Kroměřížská
Slatinka
Blažovická
Křehlíkova
Slavkovská
Brněnky
Langrova
Stránská
Bučkova
Lučiny
Stránská skála
Bučovická
Martinelliho
Strážnická
Budínská
Matlachova
Šikova
Černovičky
Mikulčická
Šlapanická
Černozemní
Moutnická
Šmahova
Dědická
Ondřeje Veselého
Šmilovského
Drážní
Pivodova
Švédské valy
Hliník
Podstránská
Tilhonova
Hviezdoslavova
Pomezní
Tuřanka
Jihomoravské nám.
Ponětovická
Vlárská
Kellnerova
Prostějovská
Vlnitá
Kigginsova
Přemyslovo nám.
Vyškovská
Kikrleho
Ráj
Za kostelem
Kobylnická
Rousínovská
Zelinkova
Kovárenská
Řípská
Zemanova
Kozinova
Sámova
Zlínská
Krejčího
Slatina
SOBĚŠICE
Borová
Melatín
Soběslavova
Dohnalova
Mokrohorská
Soběšice
Drápelova
Morávkova
Školní
Habrová
Na klínku
Štěpánkova
Jetelová
Na kovárně
U Dubu
Klarisky
Na rychtě
Útěchovská
Klokočí
Panská lícha
Výzkumní
Kobylín
Pod kaplí
Weissova
Loučná
Rozárka
Zdislavina
Lovecká
Růženec
Zeiberlichova
Malinová
Rygle
Zkratka
Malý Růženec
Síčka
STARÉ BRNO
Anenská
Nádvorní
Trýbova
Bezručova
Náplavka
Úvoz
Hlinky
Nové sady
Václavská
Hybešova
Pekařská
Veletržní
Jeřabinová
Pellicova
Vodní
Jircháře
Pivovarská
Výstavní
Kopečná
Poříčí
Ypsilantiho
Křídlovická
Rybářská
Zahradnická
Křížkovského
Schovaná
Zedníkova
Křížová
Sladová
Žlutý kopec
Leitnerova
Soukenická
Lipová
Studánka
Mendlovo nám.
Tomešova
STARÝ LÍSKOVEC
Bosonožská
Kyjevská
Pšikalova
Čermákova
Labská
Sevastopolská
Dunajská
Máchalova
Svah
Hermannova
Malešovská
Šoustalova
Irkutská
Malostranská
Točná
Jemelkova
Martina Ševčíka
U hřiště
Karpatská
Mikuláškovo nám.
U Leskavy
Klobásova
Oderská
U pošty
Kroupova
Osová
ulice Kosmonautů
Krymská
Pod Školou
Valašská
Kurská
Příčky
Vltavská
STRÁNICE
Barvičova
Kampelíkova
Roubalova
Bílého
Kaplanova
Rudišova
Bohuslava Martinů
Klácelova
Sedlákova
Dostálova
Krondlova
Soukopova
Foustkova
Lerchova
Vaňkovo nám.
Františky Stránecké
Ludvíka Podéště
Všetičkova
Havlíčkova
Mahenova
Wanklova
Heinrichova
nám. Míru
Wolkrova
Helceletova
Pavlíkova
Wurmova
Hlávkova
Preslova
Zachova
Jiříkovského
Rezkova
ŠTÝŘICE
Bakalovo nábř.
Jaroslava Foglara
Sobotkova
Celní
Jílová
Sovinec
Červený kopec
Kamenná
Stráň
Dvorského
Kamenná čtvrť
Strážní
Gallašova
Ludmily Konečné
Strž
Grmelova
Opavská
Táborského nábř.
Havlenova
Pod Červenou skálou
Vídeňská
Heršpická
Polní
Vinohrady
Hluboká
Pšeník
Vojtova
Holandská
Renneská tř.
Vsetínská
Horní
Rovná
Vysoká
TRNITÁ
Cyrilská
Plotní
Špitálka
Čechyňská
Podnásepní
Štěpánská
Dornych
Porážka
Šujanovo nám.
Fuchsova
Přízova
Trnitá
Kolískova
Rosická
Uhelná
Koželužská
Rumiště
Vlněna
Křenová
Skořepka
Zderadova
Masná
Spálená
Zvonařka
Mlýnská
Stavební
Železniční
Opuštěná
Škrobárenská
TUŘANY
Dvorecká
Letiště Brno -Tuřany
Sokolnická
Farní
Malínská
Střížova
Farského
Medkova
Šípková
Glocova
Moravská
Špirkova
Hanácká
Myslivecká
Švédská
Haraštova
Podlipná
Tuřanské nám.
Hasičská
Pratecká
U Radaru
Heřmanková
Přichystalova
Uhýrkova
Holásecká
Revoluční
ulice 1. května
Chrlická
Režná
Vítězná
Karkulínova
Růžová
Východní
ÚTĚCHOV U BRNA
Adamovská
Chlumy
Sojčí
Bažinka
Krušinova
U Kněží hory
Bezinková
Kubánky
Útěchov
Boří
Mechová
V koutku
Deštná
Midlochova
V zahradách
Dlouhé vrchy
Mladá
Včelařská
Doubí
Rozcestí
Ve vilkách
VEVEŘÍ
Antonínská
Jaselská
Slovákova
Arne Nováka
Jiráskova
Smetanova
Bayerova
Konečného nám.
Sokolská
bratří Čapků
Kotlářská
Stojanova
Burešova
Kraví hora
Sušilova
Cihlářská
Lidická
Tučkova
Čápkova
Marešova
Veveří
Dřevařská
Mášova
Zahradníkova
Gorkého
Mezírka
Závodní
Grohova
Nerudova
Žerotínovo nám.
Hoppova
Obilní trh
Žižkova
Hrnčířská
Pekárenská
Jana Uhra
Rybkova
Vranov
Vranov
ZÁBRDOVICE
Auerswaldova
Kuldova
Soudní
Barvířská
Lazaretní
Spolková
Bratislavská
Pastrnkova
Stará
Cejl
Plynárenská
Tkalcovská
Francouzská
Ponávka
Tomáškova
Hvězdová
Přadlácká
Trávníčkova
Jana Svobody
Příční
Vaníčkova
Körnerova
Příkop
Vlhká
Krokova
Radlas
Zubatého
ŽABOVŘESKY
Bezejmenná
Korejská
Puškinova
Blatného
Kovařovicova
Rosického nám.
Bochořákova
Kozákova
Sabinova
Bráfova
Králova
Sirotkova
Březinova
Královopolská
Skalky
Burianovo nám.
Kroftova
Slezská
Colova
Kubánská
Sochorova
Čajkovského
Kvapilova
Sovova
Doležalova
Lipská
Spojovací
Drnovická
Luční
Stránského
Dunajevského
Lužická
Strmá
Eleonory Voračické
Makovského nám.
Šeránkova
Eliášova
Maničky
Šmejkalova
Elišky Machové
Marie Steyskalové
Šmídkova
Fanderlíkova
Matzenauerova
Tábor
Foerstrova
Mezníkova
Terasová
Fričova
Minská
Tichého
Gabriely Preissové
Mozolky
Tolstého
Gogolova
Mučednická
Topolky
Haasova
Náhorní
Tůmova
Horákova
nám. Svornosti
U vodárny
Horova
Nárožní
Voroněžská
Horská
Navrátilova
Vrázova
Hvězdárenská
Nohavicova
Vychodilova
Chládkova
Ostrá
Zábranského
Chlubnova
Pernštejnská
Záhřebská
Jana Nečase
Petřvaldská
Zákoutí
Jelínkova
Plevova
Závětří
Jindřichova
Plovdivská
Zborovská
Junácká
Pod kaštany
Zeleného
Kainarova
Postranní
Zemkova
Kallabova
Poznaňská
Zeyerova
Kameníčkova
Příkrá
Klímova
Přívrat
ŽEBĚTÍN
Akátová
Kohoutovická
Pramenná
Bartolomějská
Koreisova
Prokopův kopec
Bešůvka
Křivánkovo nám.
Remízky
Buková
Lavičky
Revírníkova
Dlážděná
Listnatá
Ríšova
Drdy
Lišejníková
Sedlička
Fojtíkova
Májová
Sentická
Helenčina
Maršíkova
Srnčí
Hostislavova
Na Padělkách
U hájovny
Chrpová
Novodvorská
Vrbová
Jalovcová
Ostrovačická
Výpadní
Jehličnatá
Otevřená
Za Hřbitovem
Jerlínová
Pilařova
Za Kněžským hájkem
Keřová
Pod Borovníkem
Žebětín
Klobouček
Pod kopcem
Želešice
Želešice
Želešice, 24. dubna
Želešice, 24.dubna
ŽIDENICE
Andrýskova
Kosmákova
Slívova
Balbínova
Krásného
Souběžná
Bělohorská
Kuklenská
Stará osada
Blatnická
Letní
Stejskalova
Blodkova
Líšeňská
Strakatého
Boettingrova
Marie Kudeříkové
Svatoplukova
Bořetická
Markéty Kuncové
Šaldova
Bořivojova
Mazourova
Šámalova
Bubeníčkova
Meluzínova
Šaumannova
Buzkova
Mikšíčkova
Šedova
Bzenecká
Mikulovská
Škrochova
Čejkova
Mošnova
Škroupova
Čejkovická
Mrkosova
Špačkova
Čelakovského
Mutěnická
Táborská
Došlíkova
Myslbekova
Taussigova
Dulánek
Na lukách
Tenorova
Dykova
Neklanova
Touškova
Eimova
Nevrklova
Tovačovského
Filipínského
Nezamyslova
Údolíček
Františky Skaunicové
Nopova
Václavkova
Gajdošova
Ondříčkovo nám.
Valtická
Gebauerova
Otakara Ševčíka
Vančurova
Geislerova
Pálavské nám.
Vápenka
Hradilova
Pechova
Vaškova
Hromádkova
Petrůvky
Veleckého
Hrozňatova
Podlomní
Velkopavlovická
Chudobova
Podpísečná
Věstonická
Jamborova
Podsednická
Vinařického
Jedovnická
Porhajmova
Viniční
Jeronýmova
Potácelova
Vlčnovská
Jílkova
Prušánecká
Vojanova
Juliánovské nám.
Révová
Vymazalova
Kaleckého
Rokycanova
Zábrdovická
Kamenačky
Rokytova
Závodského
Karáskovo nám.
Sejkorova
Zengrova
Klíny
Skopalíkova
Žarošická
Komprdova
Skorkovského
Životského
Konečného
Slatinská
Koperníkova
Slevačská